1 / 5

DFT·Kamp Malzemeleri
DFT 3 Kişilik Oto.Çift Kat Gri Çadır 210x180x135cm
330.ET.OCK.GK
4.450,00₺/ ADT
Stok: 5 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu330.ET.OCK.GK
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
DFT Discovery Fishing Team 3 Kişilik Otomatik Çift Kat Gri-Turuncu Çadır
| ÖZELLİKLER | |
| Kapasite | 3 Kişilik |
| Boyut | 210x180x135 cm |
| Materyal | 190 T Polyester Kumaş - 56g/m2 PU 1000 mm |
| Zemin Malzemesi | 120g / m2 PE |
| Kurulum | Otomatik |
| Taşıma Kılıfı | Var |
| Sabitleme Kazıkları | Var (8 adet Kazık - 4 adet İp) |
| Havalandırma | 2 Adet kapı (1 adeti pencere olarak kullanılabilir.) |
| Ekstra Özellikler | Bantlanmış Dikişler - Çift Kat - Sineklik |
| Renk | Gri - Turuncu |
Produits similaires

STERLING
STERLING 6 cm Düdük 20 li
300.S3007
4.028,77 ₺
1 Adet

DFT
DFT Düz 180 x 75cm Mavi +10° Uyku Tulumu
331.ET.D.M
740,36 ₺
1 Adet

DFT
DFT Düz-Başlık 190+30x75cm Gri 0°Uyku Tulumu
331.ET.DB.GM
957,41 ₺
1 Adet

DFT
DFT 8 Kişilik Otomatik Çadır 3x3x2 m - Yeşil
330.ET.TK.GB123-3
11.167,99 ₺
1 Adet

SPRO
SPRO FreeStyle33x28,5x10cm IPX Askılı Çanta
SPR006205.01500
3.060,76 ₺
1 Adet
