1 / 5

DFT·Kamp Malzemeleri
DFT DISCOVERY Şişme Bot MX330AL 330cm Seri
860.MX330AL.S
67.935,00₺/ ADT
Stok: 12 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu860.MX330AL.S
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
DFT Discovery MX330AL 330 cm Alüminyum Taban Şişme Bot
- Ayarlanabilir kürek aparatı,
- Burun makarası,
- Korozyona karşı dayanıklı alüminyum oturaklar,
- Alüminyum omurgalı taban,
- Suya dayanıklı pvc kaplama kıç tahtası,
- Su tahliye tapası,
- Sürtünmelere karşı ekstra direnç için yan bantlar,
- Pvc taşıma kolları,
- Karanlıkta görünürlüğü arttıran fosforlu bantlar,
- İki yanında güvenlik halatı,
- Çekme halatı,
- Akü sabitleme kemeri,
- 2 adet yan destek profili bulunur.
| TEKNİK | ÖZELLİKLER |
| Model | 860.MX330AL |
| Uzunluk - Dış/İç | 330 cm / 216 cm |
| Genişlik - Dış/İç | 157 cm / 67 cm |
| Tüp Çapı | 43 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 650 kg |
| Yolcu Kapasitesi | 5 Kişi |
| Motor Gücü | 15 Hp (max) / 11,2 kw / 60 kg |
| Hava Bölmesi | 3+1 |
| Ağırlığı | Gövde:54 kg Toplam:70 Kg |
| Malzeme: | 1100 Denye Polyester PVC |
| Malzeme Kalınlığı: | 0,8 mm |
| Paket Ölçüleri | 112 x 62 x 34 cm |
| STANDART | ÖZELLİKLER |
| Şişme Bot | 1 Adet |
| Alüminyum Taban | Var |
| Oturma Tahtası | 2 Parça |
| Takım Kürek | 1 Takım |
| Pompa | 1 Adet |
| Tamir Kit Seti | 1 Adet |
| Taşıma Çantası | Var |
| CE Belgesi | Var |
Produits similaires

STERLING
STERLING 6 cm Düdük 20 li
300.S3007
4.028,77 ₺
1 Adet

DFT
DFT Düz 180 x 75cm Mavi +10° Uyku Tulumu
331.ET.D.M
740,36 ₺
1 Adet

DFT
DFT Düz-Başlık 190+30x75cm Gri 0°Uyku Tulumu
331.ET.DB.GM
957,41 ₺
1 Adet

DFT
DFT 8 Kişilik Otomatik Çadır 3x3x2 m - Yeşil
330.ET.TK.GB123-3
11.167,99 ₺
1 Adet

SPRO
SPRO FreeStyle33x28,5x10cm IPX Askılı Çanta
SPR006205.01500
3.060,76 ₺
1 Adet
