1 / 5

DFT·Balık Avı
DFT DISCOVERY Şişme Bot MS300AL 300cm Yeşil Seri
860.MS300AL.S
47.805,40₺/ ADT
Stok: 8 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu860.MS300AL.S
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
DFT Discovery Şişme Bot MS300AL 300 cm - Yeşil
- Ayarlanabilir kürek aparatı,
- Burun Makarası,
- PVC kaplı ahşap oturak,
- PVC Kaplı ahşap taban
- PVC kaplama kıç tahtası,
- Su tahliye tapası,
- Sürtünmelere karşı ekstra dirençli yan bantlar,
- PVC taşıma kolları,
- Karanlıkta farkedilmeyi sağlayan fosforlu bantlar,
- İki yanında güvenlik halatı,
- Çekme halatı,
- Akü sabitleme kemeri.
| TEKNİK | ÖZELLİKLER |
| Model | 860.MS300AL |
| Uzunluk - Dış/İç | 298 cm / 196,5 cm |
| Genişlik - Dış/İç | 153 cm / 67,5 cm |
| Tüp Çapı | 42,5 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 500 kg |
| Yolcu Kapasitesi | 4 Kişi |
| Motor Gücü | 10 Hp (max) / 7,4 kw / 55 kg |
| Hava Bölmesi | 3+1 |
| Ağırlığı | Gövde:41,5 Kg Toplam:60,9 Kg |
| Malzeme: | 990 Denye Polyester PVC |
| Malzeme Kalınlığı: | 0,7 mm |
| Paket Ölçüleri | 112 x 62 x 34 cm |
| STANDART | ÖZELLİKLER |
| Şişme Bot | 1 Adet |
| Taban | Pvc Kaplı Ahşap |
| Oturma Tahtası | 1 Parça |
| Takım Kürek | 1 Takım |
| Pompa | Var |
| Tamir Kit Seti | Var |
| Taşıma Çantası | Var |
| CE Belgesi | Var |
Benzer Ürünler

Markasız
T.SPRO Octopus Rig Fluo 3 İğneli Köstek #6/0
SPR004745.00052
92,89 ₺
1 Adet

DFT
DFT Bojin 8X Spandex İp Misina 0.10 mm 150 m
829.8XSP150.010
711,85 ₺
1 Adet

DFT
T. DFT Sınker Küçük Beyaz 1/1
830.SINKER.K
92,89 ₺
1 Adet

SPRO
SPRO Fast Rigs WeedyBarbless Hazır İğne Takımı #06
SPR008620.00117
108,09 ₺
1 Adet

DFT
T. DFT Kaşık 20 g Renk: Gümüş Mavi
840.AC.20.SB
54,27 ₺
1 Adet
