1 / 2

EKOL·Havalı Tabanca
EKOL S P92 Polimer Siyah Havalı Tabanca
400.ESP92.S
4.172,31₺/ ADT
Stok: 4 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu400.ESP92.S
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
EKOL S P92 Polimer Siyah Havalı Tabanca
| TEKNİK | ÖZELLİKLER |
| KALİBRE | 4,5 mm |
| TAM BOY | 216 mm |
| GENİŞLİK | 33 mm |
| YÜKSEKLİK | 140 mm |
| BOŞ AĞIRLIĞI | 735 g |
| ŞARJÖR KAPASİTESİ | 14 |
| HIZ | 150 m/s (492 fps) |
Benzer Ürünler

EKOL
EKOL S P66 Polimer Siyah Havalı Tabanca
400.ESP66.S
3.681,45 ₺
1 Adet

Umarex
UMAREX Glock 17 Gen4 Airsoft Tabanca
477.2.6434
13.178,92 ₺
1 Adet

Umarex
UMAREX IWI Mini UZI Airgun Tabanca - Siyah
477.5.8141
9.016,40 ₺
1 Adet

Umarex
UMAREX Glock 17 6MM. Airsoft Havalı Tabanca
477.2.6412
13.176,79 ₺
1 Adet

EKOL
EKOL S P66 Compact Polimer P. Beyaz Havalı Tabanca
400.ESP66C.PB
3.517,83 ₺
1 Adet
