1 / 5

Umarex·Çakı Bıçak
UMAREX Elite Force EF102 Çakı - 10 Adet, Standlı
477.5.0902-1
11.286,29₺/ ADT
Stok: 7 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu477.5.0902-1
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
UMAREX Elite Force EF102 Çakı - 1/10
Cam kırıcı ve hızlı ip kesici ile acil durumlar için özel olarak üretilmiş bir çakıdır.
| TEKNİK | ÖZELLİKLER |
| Ağırlık | 191 g |
| Bıçak Uzunluğu | 83 mm |
| Toplam Uzunluk | 210 mm |
| Malzeme | 420 Paslanmaz Çelik |
| Kilit Sistemi | Liner-lock |
| Sap Malzemesi | G10 |
| Adet | 10 |
Ähnliche Produkte

SOG
SOG Camp Axe Kamp Baltası & Çekiç
303.CH1001-CP
6.966,31 ₺
1 Adet

SOG
SOG S10B-K Tech Bowie Siyah Bıçak
303.S10B
20.333,78 ₺
1 Adet

SOG
SOG S62N-CP Powerlock V-Cutter Çok Amaçlı Pense
303.S62N-CP
8.873,78 ₺
1 Adet

SOG
SOG F06PN-CP Fasthawk Balta - Parlak
303.F06PN-CP
5.796,45 ₺
1 Adet

SOG
SOG SS1003 Seal Strike Bıçak
303.SS1003-CP
11.617,73 ₺
1 Adet
