1 / 5

DFT·Kamp Malzemeleri
S. DFT 2 Kişilik Çift Kat Yeşil Çadır 210x180x130cm
330.ET.CK.YB
2.781,19₺/ ADT
Stok: 223 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu330.ET.CK.YB
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
DFT Discovery Fishing Team 2 Kişilik Çift Kat Yeşil-Gri Çadır
| ÖZELLİKLER | |
| Kapasite | 2 Kişilik |
| Boyut | 210x180x130 cm |
| Materyal | 190 T Polyester Kumaş - 56g/m2 PU 1500 mm |
| Zemin Malzemesi | 120g / m2 PE |
| Kurulum | Manuel Kolay Kurulum |
| Taşıma Kılıfı | Var |
| Havalandırma | Var (Arkada 1 adet pencere) |
| Sabitleme Kazıkları | Var (8 adet Kazık - 4 adet İp) |
| Ekstra Özellikler | Bantlanmış Dikişler - Çift Kat |
| Renk | Yeşil - Gri |
Ähnliche Produkte

STERLING
STERLING 6 cm Düdük 20 li
300.S3007
4.028,77 ₺
1 Adet

DFT
DFT Düz 180 x 75cm Mavi +10° Uyku Tulumu
331.ET.D.M
740,36 ₺
1 Adet

DFT
DFT Düz-Başlık 190+30x75cm Gri 0°Uyku Tulumu
331.ET.DB.GM
957,41 ₺
1 Adet

DFT
DFT 8 Kişilik Otomatik Çadır 3x3x2 m - Yeşil
330.ET.TK.GB123-3
11.167,99 ₺
1 Adet

SPRO
SPRO FreeStyle33x28,5x10cm IPX Askılı Çanta
SPR006205.01500
3.060,76 ₺
1 Adet
