1 / 2

EKOL·Airsoft
EKOL S55 Füme Havalı Tabanca
400.ES55.F
3.272,40₺/ ADT
Stok: 4 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu400.ES55.F
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
EKOL S55 Füme Havalı Tabanca
| TEKNİK | ÖZELLİKLER |
| KALİBRE | 4.5 mm |
| TAM BOY | 172 mm |
| GENİŞLİK | 36 mm |
| YÜKSEKLİK | 135 mm |
| BOŞ AĞIRLIĞI | 1026 g |
| ŞARJÖR KAPASİTESİ | 14 |
| HIZ | 140 m/s (460 fps) |
Similar Products

Markasız
Atef 5,50 Kalibre Havalı Tüfek Saçması
P000000037
80,80 ₺
1 Adet

EKOL
T. EKOL ESP 2550H Kamuflaj Kaplama 5,5mm PCP Tüfek
400.EH2550.55K
15.053,04 ₺
1 Adet

EKOL
T. EKOL ESP 1550H Siyah 5,5 mm PCP Tüfek
400.EH1550.55S
13.907,70 ₺
1 Adet

EKOL
T. EKOL ESP 1550H Kamuflaj Kaplama 5,5 mm PCP Tüfek
400.EH1550.55K
15.053,04 ₺
1 Adet

EKOL
EKOL S P95 B Polimer Siyah Havalı Tabanca Blowback
400.ESP95B.S
6.217,56 ₺
1 Adet
