1 / 5

DFT·Balık Avı
DFT DISCOVERY Şişme Bot MS320AL 320cm Yeşil Seri
860.MS320AL.S
51.722,42₺/ ADT
Stok: 9 adet · Hemen kargoda
1
Stok Kodu860.MS320AL.S
🚚
Ücretsiz Kargo
100₺ üzeri siparişe
🔒
Güvenli Ödeme
256-bit SSL
↩️
Kolay İade
30 gün içinde
⚡
Hızlı Teslimat
Aynı gün kargo
DFT Discovery Şişme Bot MS320AL 320 cm - Yeşil
- Ayarlanabilir kürek aparatı,
- Burun Makarası,
- PVC kaplı ahşap oturak,
- PVC Kaplı ahşap taban
- PVC kaplama kıç tahtası,
- Su tahliye tapası,
- Sürtünmelere karşı ekstra dirençli yan bantlar,
- PVC taşıma kolları,
- Karanlıkta farkedilmeyi sağlayan fosforlu bantlar,
- İki yanında güvenlik halatı,
- Çekme halatı,
- Akü sabitleme kemeri.
| TEKNİK | ÖZELLİKLER |
| Model | 860.MS320AL |
| Uzunluk - Dış/İç | 318 cm / 210 cm |
| Genişlik - Dış/İç | 154 cm / 67 cm |
| Tüp Çapı | 43,5 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 600 kg |
| Yolcu Kapasitesi | 4-5 Kişi |
| Motor Gücü | 15 Hp (max) / 11,2 kw / 60 kg |
| Hava Bölmesi | 3+1 |
| Ağırlığı | Gövde:48,9 Kg Toplam:62,1 Kg |
| Malzeme: | 990 Denye Polyester PVC |
| Malzeme Kalınlığı: | 0,7 mm |
| Paket Ölçüleri | 112 x 62 x 34 cm |
| STANDART | ÖZELLİKLER |
| Şişme Bot | 1 Adet |
| Taban | Pvc Kaplı Ahşap |
| Oturma Tahtası | 1 Parça |
| Takım Kürek | 1 Takım |
| Pompa | Var |
| Tamir Kit Seti | Var |
| Taşıma Çantası | Var |
| CE Belgesi | Var |
Similar Products

Markasız
T.SPRO Octopus Rig Fluo 3 İğneli Köstek #6/0
SPR004745.00052
92,89 ₺
1 Adet

DFT
DFT Bojin 8X Spandex İp Misina 0.10 mm 150 m
829.8XSP150.010
711,85 ₺
1 Adet

DFT
T. DFT Sınker Küçük Beyaz 1/1
830.SINKER.K
92,89 ₺
1 Adet

SPRO
SPRO Fast Rigs WeedyBarbless Hazır İğne Takımı #06
SPR008620.00117
108,09 ₺
1 Adet

DFT
T. DFT Kaşık 20 g Renk: Gümüş Mavi
840.AC.20.SB
54,27 ₺
1 Adet
